Zakupy Google

Czym są Zakupy Google?

Zakupy Google funkcjonują dzięki połączeniu kont Google Merchant Center i Google Ads. Umożliwiają prezentacje Twojego produktu bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google oraz w sieci reklamowej Google. Dzięki temu klient, zainteresowany danym produktem, trafia bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego. 

Na czym polega reklama produktowa?

Reklama produktowa nie wyświetla tylko linku produktu, ale także jego zdjęcie, nazwę, cenę oraz opis. Jest zatem estetyczna i czytelna dla użytkownika. Dane produktów wprowadza się za pomocą konta Google Merchant Center, a następnie po połączeniu kont z pozycji Google Ads Tworzy się i zarządza kampanią produktowa. 

Kampania produktowa, łączy w sobie wszystkie zalety kampanie displayowych i kampanii w sieci wyszukiwania, z zaletą wyczerpującej i estetycznej prezentacji produktu, który oferujesz. Reklama może być precyzyjne targetowana, do osób zainteresowanych Twoim produktem. 

Jakie są zalety kampanii produktowej?

  • Płatnosć tylko za kliknięcie Twojego produktu i wejście na stronę Twojego sklepu
  • Precyzyjne targetowanie i pozyskanie klientów mocno zainteresowanych produktem
  • Możliwość estetycznego zaprezentowania Twojego produktu na górze strony wyszukiwarki Google
  • Stosunkowo niskie ceny emisji reklamy
  • Pełna kontrola budżetu
  • Efekty kampanii są natychmiastowe

Jak możemy Ci w tym pomóc?

Najpierw gruntownie rozpoznajemy Twoją branżę i analizujemy Twoją bezpośrednią konkurencję. Planujemy kampanię.  Następnie przygotowujemy listę produktową i synchronizujemy konta Google Merchant i Google Ads. Uruchamiamy i optymalizujemy kampanię. Raportujemy Tobie efekty naszej pracy. Dokonujemy korekt i regularnej optymalizacji kampanii. 

Przykładowe miejsca Twojej reklamy

Reklama produktowa przed wynikami wyszukiwania

Reklama produktowa obok wyników wyszukiwania

Reklama produktowa u partnerów Google

Przykładowe miejsca Twojej reklamy

Reklama produktowa przed wynikami wyszukiwania

Reklama produktowa obok wyników wyszukiwania

Reklama produktowa u partnerów Google

Kontakt

tel. 570 890 860

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej: RODO) informuję iż, prawnie wymagane informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod tym linkiem na naszej stronie internetowej.

Wybierz swój pakiet

Kalkulator kosztu kampanii