Sieć Reklamowa Google Ads

Czym jest sieć reklamowa Google Ads?

Sieć reklamowa Google to baza setek tysięcy witryn internetowych. Witryny te poświęcone są wszystkim tematom. W skład sieci wchodzą największe serwisy internetowe inkasujące ponad sto milionów odsłon dziennie. Reklama w sieci reklamowej umożliwi Twojej firmie stanie się widocznym na tych prestiżowych stronach. Wykorzystując ich popularność Twoja reklama dotrze z przekazem do milionów użytkowników, również tych selektywnie wytypowanych przez Ciebie.

Na czym polega reklama?

Reklama za pośrednictwem sieci Google polega na wyświetlaniu gotowych banerów reklamowych lub zautomatyzowanych reklam displayowych w witrynach parterskich Google. Narzędzie to możesz wykorzystać do realizacji swoich celów marketingowych,  pozyskania nowych klientów czy budowy wizerunku i rozpoznawalności Twojej marki. Reklamy w sieci reklamowej możesz precyzyjnie targetować wybierając grupę docelową osób, którym reklama ma się wyświetlać, miejsca wyświetleń reklamy, harmonogram wyświetleń, frazy kluczowe oraz listę remarketingową. 

Jakie są zalety sieci reklamowej?

  • wykorzystanie potencjału witryn partnerskich Google
  • możliwość stworzenia czytelnego i estetycznego przekazu graficznego
  • pełne możliwości targetowania reklamy
  • nieograniczony zasięg reklamy
  • pełna kontrola kosztów

Jak możemy Ci w tym pomóc?

Oprócz standardowego zaplanowania i przygotowania kampanii, poprzedzonego gruntownym rozpoznaniem Twoje branży, możemy zająć się także wyborem fraz kluczowych i miejsc docelowych w których Twoja reklama będzie się wyświetlać. Ponadto w zależności od wybranego pakietu, możemy zająć się przygotowaniem projektu graficznego Twojej reklamy. Oczywiście będziemy optymalizować Twoją reklamę z czasem i składać Ci raporty z efektywności kampanii. 

Przykładowe miejsca Twojej reklamy

Banery reklamowe u Partnerów Google

Prostokąty reklamowe u Partnerów Google

Prostokąty reklamowe u Partnerów Google

Reklama produktowa u partnera Google

Przykładowe miejsca Twojej reklamy

Banery reklamowe u Partnerów Google

Prostokąty reklamowe u Partnerów Google

Prostokąty reklamowe u Partnerów Google

Reklama produktowa u partnera Google

Kontakt

tel. 570 890 860

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej: RODO) informuję iż, prawnie wymagane informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod tym linkiem na naszej stronie internetowej.

Wybierz swój pakiet

Kalkulator kosztu kampanii