Remarketing

Czym jest remarketing?

Remarketing to działania reklamowe polegające na kierowaniu reklam displayowych do osób, które były zainteresowane oferowanym przez Ciebie produktem lub usługą.

Na czym kampania remarketingowa?

Kampania remarketingowa Google za pośrednictwem algorytmów i plików cookies dociera z kampanią produktową lub displayową do osób które, wyszukiwały danej usługi lub produktu w sieci wyszukiwania, które, odwiedziły wcześniej Twoją witrynę, które dokonały zakupów w Twoim sklepie lub odwiedziły stronę Twojej konkurencji. Kampania dociera dzięki temu do osób potencjalnie zainteresowanych Twoją usługą. Może być tak przygotowana aby w nienachalny sposób potencjalny klient był w stanie dostrzec Twoją ofertę. 

Jakie są zalety kampanii remarketingowej?

  • Reklama dociera do osób które interesowały się Twoją ofertą
  • Docierasz z reklamą do Twoich klientów
  • Wzmacniasz w klientach świadomość Twojej marki
  • Masz pełną kontrolę budżetu kampanii
  • Masz pełen wpływ na wybór grupy docelowej

Jak możemy Ci w tym pomóc?

Oprócz standardowego zaplanowania kampanii reklamowej, zoptymalizujemy Twoje reklamy w taki sposób, aby były w czytelny sposób eksponowane na urządzeniach mobilnych. Będziemy raportować Tobie efekty naszej pracy i okresowo optymalizować Twoją kampanię pod kątem urządzeń moblinych. 

Kontakt

tel. 570 890 860

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej: RODO) informuję iż, prawnie wymagane informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod tym linkiem na naszej stronie internetowej.

Wybierz swój pakiet

Kalkulator kosztu kampanii