Reklamy mobilne

Czym są reklamy mobilne?

39%  populacji świata jest aktywnym, czynnymi użytkownikami urządzeń moblinych. Wszystkie reklamy zamieszczane za pośrednictwem Google Ads, mogą być dostosowane do urządzeń moblinych,  takich jak telefony komórkowe lub tablety. 

Na czym polega reklama mobilna?

Reklamy mobilne mogą być wyświetlane w wielu typach, zarówno jako reklamy tekstowe, graficzne lub reklamy aplikacji. 

Z kolei reklama mobilna „tylko połączenie”, wyświetla nagłówek, z nazwą firmy i numerem telefonu. Jej zadaniem jest zachęcenie odbiorców do zadzwonienia do Twojej firmy. Opłata w tym przypadku naliczana jest tylko za kliknięcie i wykonanie połączenia. Reklama ta wyświetla się tylko na urządzeniach, które mogą wykonać połączenie. 

Jakie są zalety kampanii produktowej?

  • Twój klient w dowolnym miejscu: w domu, w pracy czy na ulicy może zobaczyć Twoją reklamę
  • Przy reklamie"tylko połączenie" płacisz tylko za połączenie wykonane do Twojej firmy
  • Twoja reklama może być elastyczna i dostosowywać się do każdego wymiaru urządzenia
  • Masz pełną kontrolę budżetu kampanii
  • Masz pełen wpływ na wybór grupy docelowej

Jak możemy Ci w tym pomóc?

Oprócz standardowego zaplanowania kampanii reklamowej, zoptymalizujemy Twoje reklamy w taki sposób, aby były w czytelny sposób eksponowane na urządzeniach mobilnych. Będziemy raportować Tobie efekty naszej pracy i okresowo optymalizować Twoją kampanię pod kątem urządzeń moblinych. 

Kontakt

tel. 570 890 860

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej: RODO) informuję iż, prawnie wymagane informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod tym linkiem na naszej stronie internetowej.

Wybierz swój pakiet

Kalkulator kosztu kampanii