Reklama YouTube

Czym jest reklama na serwisie YouTube?

YouTube to najpopularniejszy serwis internetowy umożliwiający publikacje i odtwarzanie filmów. Według oficjalnych danych serwisu, ma miliard użytkowników, co stanowi jedną trzecią wszystkich użytkowników internetu. Widzami są głównie osoby pomiędzy 18 a 36 rokiem życia. Każdego dnia, odtwarzanych jest miliard godzin filmów. Możemy wykorzystać potęgę tego serwisu, do prezentacji Twojej firmy. 

Na czym polega reklama?

Reklama w serwisie YouTube polega przede wszystkim na emisji reklamy w formie Video. Reklamy te mogą być wyświetlane użytkownikowi YouTube przed interesującym go filmem, w trakcie lub bezpośrednio po nim. Reklamy te można dostosować, w zakresie sposobu ich wyświetlenia i tym samym wybrać optymalną metodę płatności za wyświetlenie. Do wyboru są reklamy wideo niemożliwe do pominięcia, możliwe do pominięcia oraz 6 sekundowe reklamy w przerywnikach niemożliwe do pominięcia. Są możliwe także reklamy typu Discovery, a więc filmy reklamowe, które wyświetlają się na liście wyników wyszukiwanie YouTube.

Należy pamiętać, że na YouTube są możliwe także do wyświetlenia reklamy graficzne – Displayowe. 

Reklamy na YouTube, podobnie jak wszystkie reklamy w Google Ads mogą być w Pełni targetowane do grupy docelowej Twoich klientów.

Jakie są zalety sieci reklamowej?

  • wykorzystanie potencjału największego serwisu filmowego w internecie
  • możliwość stworzenia czytelnego i estetycznego przekazu w postaci filmu
  • pełne możliwości targetowania reklamy
  • nieograniczony zasięg reklamy
  • pełna kontrola kosztów
  • wzmocnienie rozpoznawalności Twojej marki

Jak możemy Ci w tym pomóc?

Oprócz standardowego zaplanowania i przygotowania kampanii, poprzedzonego gruntownym rozpoznaniem Twoje branży, przy wyborze odpowiedniego pakietu współpracy, możemy także połączyć konto Google Ads z serwisem YouTube, przygotować dla Ciebie propozycję reklam Video i zoptymalizować kampanię video w taki sposób, aby trafiała do Twojej grupy docelowych klientów. Oczywiście na bieżąco będziemy składać Tobie raporty z naszej pracy oraz optymalizować reklamę tak, aby przynosiła jak największe korzyści.

Przykładowe formy reklamy w YouTube

Reklamy wideo niemożliwe do pominięcia

Reklamy wideo możliwe do pominięcia

Nakładki reklamowe na filmy

Film reklamowy w wynikach wyszukiwania YouTube

Reklamy displayowe wyświetlane obok filmu

Przykładowe formy reklamy w YouTube

Reklamy wideo niemożliwe do pominięcia

Reklamy wideo możliwe do pominięcia

Nakładki reklamowe na filmy

Film reklamowy w wynikach wyszukiwania YouTube

Reklamy displayowe wyświetlane obok filmu

Kontakt

tel. 570 890 860

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej: RODO) informuję iż, prawnie wymagane informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod tym linkiem na naszej stronie internetowej.

Wybierz swój pakiet

Kalkulator kosztu kampanii