O nas

Dlaczego My?

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem specjalizującym się w prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w tym zakresie. Braliśmy udział w przygotowaniu kampanii reklamowych dla dziesiątek branż i specjalizacji. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta. Zaoferowanie mu kampanii stworzonej konkretnie, dla jego firmy. Tylko takie podejście oraz ciągła praca nad optymalizacją kampanii mogą zagwarantować sukces naszemu klientowi, a przez to nam.

Nasze umiejętności nie opierają się wyłącznie na posiadanym przez nas doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę. Wpływają na nie także liczne szkolenia certyfikaty uzyskiwane przez nas. Jest to wymagane, z uwagi na dynamicznie zmieniające się trendy i zasady emisji reklam Google Ads.   

Certyfikaty

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt

tel. 570 890 860

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej: RODO) informuję iż, prawnie wymagane informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod tym linkiem na naszej stronie internetowej.